Стабільна компанія з успішним досвідом у сфері фінансових послуг

У наших відділеннях кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід та якісне обслуговування, оскільки компанія змогла принести в фінансову систему України якісно новий сервіс і стати надійним партнером для кожного клієнта.

Ставки за депозитами в гривні

Депозити від Express Credit Union – це надійне збереження та примноження ваших коштів.

Наші переваги
Конкурентні відсоткові ставки
Зручність при виборі строку депозиту та періодичності виплати відсотків
Мінімальна сума депозитного внеску складає лише 500 гривень
Стабільність відсоткової ставки протягом всієї дії депозитного договору
Конкурентні відсоткові ставки
Зручність при виборі строку депозиту та періодичності виплати відсотків
Мінімальна сума депозитного внеску складає лише 500 гривень
Стабільність відсоткової ставки протягом всієї дії депозитного договору
Інформація для клієнтів
Інформація для споживачів фінансових послуг на виконання вимог частини 2 статті 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» від 12.07.2001 р. №2664-ІІІ
Порядок взаємодії із споживачем фінансових послуг при врегулюванні простроченої заборгованості
Порядок і процедура захисту персональних даних
FAQ
З якого року працює компанія?

Заявивши про себе в 2019 році, Експрес Кредит Юніон Україна на сьогоднішній день активно працює на ринку фінансових послуг. З року в рік ми прагнемо високим сервісом досягти надійного європейського рівня послуг та кардинально змінити уявлення українців про те, якими мають бути фінансові продукти та сервіс.

В яких регіонах є ваші відділення?

Наші відділення вже успішно працюють у Львові, Івано – Франківську,  Тернополі, Чернівцях, Рівному, Вінниці, Житомирі, Луцьку, Хмельницькому та в Києві. В найближчих планах – продовжувати активно  розвиватися, збільшуючи свою присутність в інших областях України, адже ми прагнемо принести в існуючу фінансову систему якісно новий сервіс і стати надійним партнером для кожного клієнта.

Які ваші переваги над іншими фінансовими установами?

Express Credit Union в своїй діяльності переймає досвід роботи провідних європейських компаній, саме тому пріоритетом діяльності є соціальна орієнтація та людський фактор. Високий професійний рівень працівників дозволить отримати детальну інформацію про усі види депозитів, та швидко оформити депозитний вклад. Також за допомогою зваженої кредитної і депозитної політики пропонуємо конкурентні та стабільні відсоткові ставки.

Як працює Express Credit Union під час карантину?

Наші відділення продовжують працювати у звичайному режимі. Ми слідкуємо за розвитком ситуації та впроваджуємо заходи для попередження поширення коронавірусу, тому обслуговування клієнтів відбувається виключно  у захисних масках та з дотриманням усіх вимог МОЗ.