Наша кредитна спілка, як і десятки інших, опинилась в скрутному становищі, що спричинено масштабним вторгненням росії на територію України та запровадженням на всій території України воєнного стану.

 

У зв’язку із значним ускладненням або унеможливленням відкриття відділень кредитної спілки та якісного надання послуг, в т.ч. проведення розрахункових операцій з вкладниками та позичальниками, кредитною спілкою прийнято рішення тимчасово припинити роботу відділень у звичайному режимі до стабілізації безпекової ситуації на території України.

Зокрема, і Національний Банк України підтримує ініціативу кредитних спілок  щодо тимчасового зупинення діяльності із власної ініціативи на час дії воєнного стану. Це дасть змогу накопичити достатній рівень ліквідності та відновити діяльність, повністю виконавши всі зобов’язання перед членами Спілок.

 

Повідомляємо, що працівники кожного із відділень знаходяться на постійному зв’язку із нашими вкладниками та оперативно надають усю необхідну інформацію.

 

Принагідно наголошуємо, що кредитною спілкою проводиться робота з оптимізації та поступового відновлення роботи відділень.